tercüme. premium. vip.

vip tercüme.

Özel misafirleriniz için özel olarak geliştirilen VIP tercüme hizmetini keşfedin.

Özel misafirleriniz için.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman

VIP Tercüme hizmeti nedir?

VIP Tercüme hizmeti, çeşitli amaçlarla ülkemizi ziyaret eden yüksek profilli kişilerin profesyonel iletişim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş yenilikçi ve katma değerli bir tercüme hizmeti konseptidir.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman

Yüksek profilli kişiyle kimler kast edilmektedir?

Yüksek profilli (“VIP”) kişiler, bulundukları konum ya da elde ettikleri başarılardan ötürü göz önünde olan ve özel muamele gören kişilerdir. Devlet adamları, çokuluslu şirketlerin üst düzey yöneticileri, ünlü sanatçılar, sporcular, bilim insanları ve hatta son dönemde sosyal medya fenomenleri yüksek profilli kişi tanımına uymaktadır.

Böyle bir hizmete neden ihtiyaç duyulur?

Yüksek profilli etkinliklerde yaşanabilecek sorunlarla baş etmek için tercümanın deneyimli olması tek başına yeterli olmayabilir. VIP Tercüme hizmeti, bu tür etkinliklerle ilintili iletişim risklerini minimum düzeye indirmeyi amaçlayan bir dizi proaktif yaklaşım içerir.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman

Yüksek profilli etkinlikle ne kast edilmektedir?

Yüksek profilli etkinlikle; düzenlendiği bağlam, içerdiği konu başlıkları ya da ev sahipliği yaptığı katılımcılar bakımından diğer etkinliklere kıyasla kamuoyunun ilgisini daha fazla çeken etkinlikler kast edilmektedir. Haber niteliği taşıyan ve çıktıları kısa sürede geniş kitlelere ulaşan canlı basın toplantısı, röportaj, televizyon programı, panel, keynote vb. etkinlikler bu kapsamda düşünülebilir.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman

VIP Tercüme hizmeti neleri içerir?

VIP tercüme hizmetinde simültane, ardıl, eşlik ve fısıltı tercüme hizmetinin yanı sıra toplantı tarihi öncesinde ön görüşme ve/veya prova, terminoloji belirleme/doğrulama, lokal hedef kitleye uygun üslup ve ton belirleme, proaktif soru & cevap stratejisi oluşturma, ideal toplantı düzeni ve tercüme ekipmanı konusunda danışmanlık ve toplantıyla ilgili tanıtım materyallerinin hazırlanması ve/veya tercüme edilmesi gibi bir dizi tamamlayıcı ve katma değerli hizmet sunulur.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman-süreç

Bu hizmet kimlere hitap etmektedir?

VIP Tercüme Hizmeti, yüksek profilli kişileri ülkemize getiren organizasyon şirketleri ile bu tür kişilere ülkemizde hizmet sunan iletişim & PR ajanslarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kurgulanmıştır. Bununla birlikte, hedef kitlesine vermek istediği mesajları önemseyen tüm kurum ve markalar bu hizmetten yararlanabilirler.

vip-tercume-nedir-salih-tahir-tercuman

Bu hizmetten yararlanırsam etkinliğimde hiç sorun yaşanmayacak mı?

VIP tercüme hizmetinin amacı etkinliğinizde yaşanabilecek iletişim sorunlarını asgari düzeye indirmeye yardımcı olmaktır. Tercüman, müşteri tarafından ön görüşme sırasında verilen bilgi ve yönlendirmelere göre hareket eder. Öte yandan, tercümanın tüm iyi niyetine ve gayretine rağmen üçüncü tarafların hata, ihmal veya art niyeti sebebiyle ortaya çıkabilecek öngörülemeyen veya kontrol edilemez durumlar sebebiyle, tercümanın etkinliğiniz sırasında sorun yaşanmayacağına dair garanti vermesi ya da ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlar için sorumluluk üstlenmesi mümkün değildir.

Bu hizmet nasıl ücretlendirilir?

VIP Tercüme hizmetinin nasıl ücretlendirildiği konusunda bilgi almak için bana ulaşın.

İçiniz rahat olsun…

DENEYİMLİ

Birbirinden ilginç şeyler öğrenerek, yeni deneyim ve beceriler kazanarak, harika insanlar tanıyarak geçen yirmi yıl.

GÜVENİLİR

Etkinliğinize zamanında gelir, durumlara çözüm odaklı ve yapıcı yaklaşır, sahada sorun çıkarmamaya özen gösteririm.

TAKIM ARKADAŞINIZ

Toplantınızın başarıyla sonuçlanması için ekibinizle uyum içerisinde çalışır, değerlerinizi ve heyecanınızı paylaşırım.

 2019 Salih Tahir  |  Tüm hakları saklıdır.

 Bu site 256 bit SSL koruması altındadır

Bana Ulaşın

Mesajlarınıza en kısa sürede geri dönüş sağlayacağım.